KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15274286
nr 1527 4286
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Interiör med man på soffa. Signerad a tergo. Olja på duk, 51x70cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:37:38
100 kr
200 kr